piatok 14. februára 2014

something i want to tell ya ...

Ahojte !

Dnes by som sa chcela vám, ktorí sem chodíte čítať môj blog, z celého srdiečka poďakovať za priazeň, za všetky tie komentáre a pošty, za milé slová a za úžasnú návštevnosť. Dnes je to totiž presne mesiac od prvého príspevku, takže také malé výmesačie a dokonca to vyšlo na Valentína, HA ! :) Nečakala som, že ako začínajúca blogerka budem mať toľko pozitívnych ohlasov.
Uvažujem, že by som si pre vás mohla v najbližších dňoch pri tejto príležitosti pripraviť prvú, premiérovú GIVEAWAY ... čo vy na to ? :)
Dúfam, že máte na dnes naplánovaný nejaký fajnový Valentínsky program – my s frajerom plánujeme trošku romantiky, spoločnú večeru a neskôr disku spolu s mojimi drahými dievčatami, ktoré pricestovali z Prahy a z Viedne, takže sa teším, že tento deň oslávim s mojimi najmilovanejšími :) 
Ohlásim sa vám počas víkendu, popridávam nejaké outfity a konečne, keďže budem mať viac voľného času, aj poodpisujem. Majte krásny piatok a ľúbte sa :-*6 komentárov:

 1. nice photo sexica! :)) Šárka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ano chceme giveaway!!! :)aj tebe pekneho valentina :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Miši máš hrozne super blog, nebol by deň aby som sem neprišla :) tvoje príspevky sa veľmi dobre čítajú, a fotky máš úžasne :) Vo veľa veciach si ma inšpirovala ( vyskúšať linku, inak si trhať obočie atď.), takže ti veľmi pekne ďakujem :)) a samozrejme giveaway by bolo supeeer :)) len tak ďalej , prajem pekny zvyšok vikendu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. uau, to je super podpora, veľmi pekne ďakujem ! Najväčšiu radosť mám z tej inšpirácie, je super vedieť, že čo sem píšem padá na úrodnú pôdu :) Giveaway bude už čoskoro, stay tuned :*

   Odstrániť